Ustt Banner

Kategoriler
9 Taksit Fırsatı

9 Taksit

Hakkımızda

Tam 12 yıldır parti malzemeleri sektöründe yer alan markamız Partikulubu, eğlence anlayışınızı tamamen değiştirecek ürünlerin üretimini ve teminini sizlere sunmaya devam ediyor. 5000 çeşit parti ürünleri ile doğum günü kutlamalarınızda, bebeğiniz için yaptığınız baby shower partilerinde ve aklınıza gelebilecek her türlü etkinlikte size hizmet vermek için hazırız. Online alışveriş dışında İstanbul'da Tahtakale Eminönü’n de toptan ve parekende satış mağazamızla sizlere parti ürünlerini mağazadan alma fırsatı veriyoruz. Her geçen gün büyüyen ekibimizle birlikte size daha yakın olabilmek ve daha hızlı hizmet vermek için ürün çeşitlerimizi arttırıyoruz. Partikulubü'nde her çeşit ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz gibi bu ürünleri saat 15.00'a kadar satın aldığınızda aynı gün içinde kargoya veriyoruz.

Doğum Günü Süsleri İçin Binlerce Ürün Parti Kulubü'nde!

Doğum günleri her yaş için ayrı bir özelliğe sahiptir. 1 yaş doğum günü bebekler için çok anlamlıyken 18 yaş doğum günü ise aslında bir nevi çocukluğumuzu geride bıraktığımız ve artık büyümüş birisi olarak hayatımıza devam ettiğimiz günleri anımsatır ama bilinen bir şey var ki doğum günleri hepimiz için en eğlenceli ve güzel günlerimizdendir. Bu davetlere en uygun parti malzemeleri eminiz çok hoşunuza gidecek. Doğum günlerini daha anlamlı kılan ise doğum günü süsleridir. Partikulubu.com.tr'da 1 yaş doğum günü süslerini hem erkek hem de kız çocuğunuz için ayrı ayrı olarak planlayıp alabilirsiniz. Erkek çocuğunuzun doğum günü için mickey mouse, Pj masks, spiderman, ben 10 ve bunun gibi birçok lisanslı doğum günü parti süsleri satın alabileceğiniz gibi, kız çocuğunuz için de barbie, monster high, karlar ülkesi,prensesler  ve bunun gibi birçok lisanslı ve uygun fiyatda doğum günü parti malzemelerini satın alabilirsiniz. Doğum günü süslerinde mekana hava katmak için fener süsler, iyi ki doğdun yazıları, renkli yelpaze süsler ve diğer tüm dekor süslerini de atlamak olmaz.

Baby Shower Partisi İçin En Güzel Süsleri Hazırladık

Anne adaylarının en özel güzel günlerinden birisi ise baby shower partileridir. Doğum yaklaştıkça büyüyen heyecanı baby shower partisi ile pekiştirmek her anne adayının hayalidir. Dünyaya gelecek bebeğiniz için erkek ve kız baby shower ürünlerini sitemizden sipariş edebilirsiniz. Bebek araba konseptli folyo balonlardan, tam da hayalini ettiğiniz bir baby shower partisi için gereken tüm baby shower malzemelerini kolayca sitemizde ve mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Birbirinden Renkli Balon Çeşitleriyle Eğlenceniz Tavan Yapsın

Parti ve etkinliklerin olmazsa olmazları da balonlardır. Birbirinden farklı renkte ve kategoride bulabileceğiz balonlara da mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Balon kategorimizde birbirinden güzel renkli balonlar kalpli balonlar, en sevilen karakterlerin bulunduğu baskılı balonlar, sayı ve harfli balonları bulabilirsiniz.   15 taneden büyük etkinliklerde kullanabileceğiniz 1000 taneye kadar satın alabilirsiniz.

Doğum Günü Süslerini ve Balonları Aldık Peki Diğerleri?

Parti ya da etkinlikte kullanacağımız parti süslerini aldık peki ya geriye kalan kullanıp atmalık parti malzemeleri ne yapacağınız diye soruyorsanız onu da tabak, bardak, peçete, masa örtüsü, plastik çatal  kategorilerimizden temin  edebilirsiniz. Doğum günü konseptine uygun renginizi seçebilir, bu renklerde bardak, çatal, kaşık, peçete, masa örtüsü ve bunun gibi tüm ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

 Hepinize yürekten bir şekilde nice güzel partiler diliyor bizi seçtiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.

 

Partikulubu.com.tr

Cevriye Atayev

Tahtakale mahallesi.  Balkapanı sokak. Balkapanı Han. No:1/162

Fatih/İstanbul

info@partikulubu.com

Tel:    0 (212) 522 59 40

Gsm: 0( 538) 311 49 00

Loading...
Loading...